6. aprīlī Ķekavā notika Latvijas sporta veterānu - senioru savienības pašvaldību 61. sporta spēļu finālsacensības galda tenisā.

• Tajās piedalījās dalībnieki no 40 līdz 95 gadu vecumam.
  • Jūrmalas valstspilsētu pārstāvēja Senioru sporta biedrības “Jūrmala” šī sporta veida veterāni.
  • Jūrmalnieki veiksmīgi spēlēja priekšsacīkšu apakšgrupās un visi iekļuva finālcīņās par medaļām.
  • Komandas sastāvā bija Skaidrīte Zāģere, Nikolajs Golubevs, Aivars Balbieris, Ilgonis Aželis un Andris Balbieris.
  • Dāmu sacensībās 40+ grupā Skaidrīte Zāģere izcīnīja bronzas medaļu.
  • Kungu 80+ grupā pie medaļām tika abi SSB Jūrmala spēlētāji.
  • Pusfinālā Andris Balbieris ar 3:0 pārspēja komandas biedru Ilgoni Aželi, un nodrošināja vismaz otro vietu.
  • Spēlē par 3. vietu Ilgonis uzvarēja dobelnieku Pāvilu Boļšakovu, rezultātā – bronzas medaļa.
  • Finālspēlē Andris tomēr zaudēja vairākkārtējam Latvijas, Baltijas valstu un Ziemeļvalstu sacensību uzvarētājam Gunāram Jēkabsonam no Liepājas un ieguva sudraba medaļu.
  • Summējot katras komandas četras augstākās vietas visām 23 valstspilsētu, novadu un sporta klubu  komandām, kopvērējumā SSB Jūrmala 6.vieta, bet valstspilsētu grupā - 2.vieta.
  • Nākošajās brīvdienās Rīgā un Rēzeknē notiks Latvijas komandu čempionāta 4. posma sacensības.
  • No 19. līdz 21. aprīlim Helsinkos notiks 21. Ziemeļvalstu galda tenisa veterānu sacensības, kurās Jūrmalu pārstāvēs četri SSB Jūrmala spēlētāji.