image
Izmaiņas skolēnu autobusu maršrutos un laika grafikā

Ņemot vērā izglītības iestāžu ieteikumus, no 29. oktobra būs izmaiņas skolēnu autobusu kursēšanas grafikā.

ceturtdiena, 11.oktobris, 2018
image
Bērni izzinās dabas vērtības Ķemeros

Vecākiem kopā ar bērniem, kā arī 5.–9. klašu skolēniem būs iespēja interaktīvā veidā pētīt dabas vērtības Ķemeros.

otrdiena, 9.oktobris, 2018
image
Pasākums jauniešiem – izzini savas iespējas!

Aicinām Jūrmalas pilsētas izglītības iestāžu audzēkņus un citus Jūrmalas jauniešus pieteikties pasākumam ‘’Lēciens iespējās!’’, kas norisināsies 18. oktobrī Jūrmalas Kultūras centrā Majoros.

ceturtdiena, 4.oktobris, 2018
image
Piedāvā gruzīnu valodas nodarbības un citas aktivitātes

No 10.oktobra līdz pat janvāra beigām ikvienam jaunietim ir iespēja katru trešdienu no plkst.17.00 apmeklēt gruzīnu valodas bezmaksas nodarbības Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centrā Raiņa ielā 50 - 40.

ceturtdiena, 4.oktobris, 2018
image
Dienas nometne bērniem ar īpašām vajadzībām

Jūrmalas pilsētas Labklājības pārvaldes Sabiedrības integrācijas nodaļa aicina bērnus ar īpašām vajadzībām un viņu draugus vecumā no septiņiem līdz 18 gadiem piedalīties integrētā bērnu dienas nometnē.

piektdiena, 28.septembris, 2018
image
Sākas fotomeistarklases jauniešiem un ģimenēm

Interesentus, kas vēlas piedalīties fotoklubā, aicina uz meistarklasēm Kauguru vidusskolā Raiņa ielā 118. Meistarklases norisināsies profesionāla fotogrāfa Valtera Poļakova vadībā.

pirmdiena, 17.septembris, 2018
image
Aicina apmeklēt semināru – darbnīcu par skolēnu mācību uzņēmumiem

25. septembrī plkst. 10.00–14.50 “Junior Achievement Latvija” (“JA Latvija”) sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru viesosies Jūrmalas Kultūras centrā ar vienas dienas semināru “Skolēnu mācību uzņēmumu darbnīca 2018”.

trešdiena, 12.septembris, 2018
image
Jūrmalas Mūzikas vidusskola aicina izkopt prasmes jaunā mācību programmā

Jauniešiem, kuri  vēlas apgūt  prasmes dziedāt, dejot, publiski runāt un uzstāties, no šī gada septembra Jūrmalas mūzikas vidusskolā būs iespēja apgūt Latvijā pavisam jaunu mācību programmu “Vokālā un skatuves māksla”.

ceturtdiena, 6.septembris, 2018
image
SIVA koledža pēdējo reizi uzņem studentus divgadīgajā valsts budžeta studiju programmā “Surdotulks”

Sociālās integrācijas valsts aģentūra (SIVA) pēdējo reizi uzņem studentus valsts budžeta studiju programmā “Surdotulks”, kas šobrīd ilgst 2 gadus un tās absolventiem tiek piešķirts 1.līmeņa profesionālās augstākās izglītības diploms.

pirmdiena, 3.septembris, 2018
image
Aicinām uz jauniešu forumu Dzintaru mežaparkā

Sestdien, 8. septembrī, Dzintaru mežaparkā notiks “Jauniešu dienas forums 2018” par tēmu “Brīvības lidojums iespēju visumā”, kurā jaunieši vecumā no 13 līdz 30 gadiem aicināti piedalīties diskusijās, praktiskās un izglītojošās darbnīcās, interaktīvā orientēšanās spēlē, kā arī foruma noslēgumā tikties ar repa māksliniekiem un apmeklēt grupas “Sudden Lights” koncertu.

pirmdiena, 3.septembris, 2018
Ielādēt vairāk