image
1. martā sākas bērnu reģistrēšana skolai

Izglītojamo pieteikšana uzņemšanai 1. klasē Jūrmalas pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs 2019./2020. mācību gadam sākas no 2019. gada 1. marta un turpinās līdz 2019. gada 24. maijam.

ceturtdiena, 7.februāris, 2019
image
Vidusskolēnus aicina pieteikties “ēnot” domes deputātus un pašvaldības iestāžu darbiniekus

Tuvojas ikgadējā Ēnu diena, kas visā Latvijā šogad notiks 13.februārī. Ēnu diena ir karjeras izglītības pasākums skolu jauniešiem ar mērķi sniegt ieskatu viņu nākotnes profesijas izvēlē.

ceturtdiena, 31.janvāris, 2019
image
Jaunās programmas audzēkņi kļūst par konkursa laureātiem

Ar gandarījumu atzīmējam Jūrmalas mūzikas vidusskolas audzēkņu panākumus XIII starptautiskā garīgās mūzikas festivāla "Sudraba zvani" konkursā. Konkurss 10.–13.janvārī norisinājās Daugavpilī.

ceturtdiena, 31.janvāris, 2019
image
Jauns skolēnu autobusu maršruts, skolā varēs nokļūt agrāk

No 30. janvāra kursē jauns, agrāks, skolēnu maršruta autobuss Nr. 5. Autobuss no Kauguriem izbrauks plkst. 6.50 un caur Valteriem dosies uz Majoriem (saīsināts maršuts Nr. 4).

otrdiena, 29.janvāris, 2019
image
Brīvprātīgais darbs – plašas iespējas jauniešiem

Pagājušā gada jūlijā Jaunatnes iniciatīvu centrā Jūrmalā ieradās divas brīvprātīgās – Nino Andguladze (Nino Andguladze) un Salome Mčedlišvili (Salome Mtchedlishvili) no Gruzijas, lai sešus mēnešus veiktu brīvprātīgo darbu – organizētu aktivitātes Jūrmalas jauniešiem un veicinātu starpkultūru dialogu un izpratni par kultūru daudzveidību.

trešdiena, 9.janvāris, 2019
image
Ģimnāzija saņem Draudzīgā aicinājuma balvu

Aizvadītā gada nogalē, 12. decembrī, Vidzemes koncertzālē Cēsīs Jūrmalas Valsts ģimnāzija saņēma Draudzīgā aicinājuma fonda Skolu reitinga balvu.

otrdiena, 8.janvāris, 2019
image
Noslēdzies Skolēnu mācību uzņēmumu reģionālais pasākums Jūrmalā “Cits bazārs”

15.decembrī Jūrmalas Mūzikas vidusskolas telpās norisinājās Skolēnu mācību uzņēmumu reģionālais pasākums Jūrmalā “Cits bazārs”, ko organizēja biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvija (JA Latvija) partnerskola Jūrmalas Bērnu un jauniešu interešu centrs. Pasākums pulcēja 20 mācību uzņēmumus no Jūrmalas, Rīgas, Ķekavas, Mārupes un Olaines. 

pirmdiena, 17.decembris, 2018
image
Bērns un bērnudārzs simtgades lokos

Sagaidot Latvijas valsts simtgadi, Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādē “Madara” izveidota izstāde “Bērns un bērnudārzs simtgades lokos”. Izstāde sniedz īsu ieskatu bērnudārzu vēsturē Latvijā un Jūrmalā, kā arī bērnu dzīvē. Tā tapa gada garumā, īstenojot projektu “11 labi darbi Latvijai”.

ceturtdiena, 13.decembris, 2018
image
Tukuma pedagogi apgūst Jūrmalas pieredzi

 29. novembrī Jūrmalā viesojās Tukuma novada sākumskolu metodiskās apvienības pārstāvji, lai iepazītos ar mācību procesa organizāciju un metožu dažādošanu mācību stundās.

ceturtdiena, 13.decembris, 2018
image
Jūrmalai trīs apbalvojumi konkursā ‘’Labākais darbā ar jaunatni 2018’’

Reizi divos gados norisinās konkurss ‘’Labākais darbā ar jaunatni’’, kuru organizē Izglītības un zinātnes ministrija. Jūrmalas pilsētas pārstāvji saņēma pateicību trīs kategorijās.

pirmdiena, 10.decembris, 2018
Ielādēt vairāk