Ziemassvētku koncerts "Tik klusa un svēta"
Datums: piektdiena, 2018.gada 14.decembris, plkst. 19.00
Vieta: Dubultu evaņģēliski luteriskajā baznīcā Baznīcas ielā 13

 

Ziemassvētku  koncerts  "Tik klusa un svēta" Latvijas baznīcās un kultūras namos 2018.gada decembrī iecerēts kā sirsnīgs, klusināts, skaistas mūzikas piepildīts  pārdomu brīdis ikvienām tā klausītājam.

 

Koncertā skanēs visiem labi zināmās tradicionālās Rietumeiropas ziemassvētku dziesmas “Klusa nakts”, “Šī nakts mirdz gaismā brīnišķā”, “Kas ir šis bērns”, “Ir šodien bērmiņš piedzimis”, “Eņģeļus mēs dzirdējām” u.c. V.Pūces aranžējumos, kā arī V.Pūces klausītāju jau iemīļotās “Tik klusa un svēta” (K.Dimiters), “Nosalušais sunītis” (K.Dimiters), “Ronjas un Birka duets” (K.Vērdiņš), “Ziemas ainava” (P,Brūveris) u.c. dziesmas.

 

Publikas vērtējumam tiks nodoti arī vairāki pirmatskaņojumi.

 

Klausītājus priecēs izcilu mūziķu – vijoles virtuoza Raimonda Ozola, brīnišķīgo balsu īpašnieku, meistarīgo vokālistu Kristīnes Zaharovas un Mārtiņa Ruska, kā arī komponista Valta Pūces taustiņinstrumentu muzikālais sniegums.

 

Lai šajā klusajā un apcerīgajā Ziemassvētku laikā šis koncerts kļūst par brīnišķīgu pārdzīvojumu, ļaujot mums visiem piedzīvot un izbaudīt gaismas atgriešanās svētkus!

 

Gaišus un Ppriecīgus Ziemassvētkus!

 
Koncerts  vienā daļā, 75 min.

Sākums plkst. 19.00.

Biļetes: www.bilesuparadize.lv un koncerta norises vietā 1 st. pirms koncerta sākuma. 

IESAKĀM APMEKLĒT
maijs 2019
PILSĒTAS KARTE