Jaunumi
image
Jūrmalā sacentīsies pasaules spēcīgākie pludmales volejbolisti

No 22. līdz 25. augustam Jūrmalā sāksies līdz šim nozīmīgākās pludmales volejbola sacensības Latvijas vēsturē – Pasaules kausa posms pludmales volejbolā. Šobrīd savu dalību turnīram ir apstiprinājuši 52 pludmales volejbola pāri no 27 pasaules valstīm.

trešdiena, 21.augusts, 2019
image
Jūrmalā notiks zaļie bezmaksas pārgājieni

Patīk Jūrmala un pastaigas svaigā gaisā? Interesē kultūra, vēsture? Saista daba? Tad nāc un piedalies biedrības “Vides aizsardzības klubs” organizētajos pārgājienos bezmaksas zaļo pārgājienu ciklā “Daba un cilvēks Jūrmalā”.

trešdiena, 21.augusts, 2019
image
LIAA Jūrmalas biznesa inkubators piesaka 2019.gada rudens uzņemšanu

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jūrmalas biznesa inkubators izziņo 2019.gada rudens uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties pirmsinkubācijas vai inkubācijas programmai.

trešdiena, 21.augusts, 2019
image
Aicina piedalīties Jūrmalas jauniešu pārgājienā

26.augustā Jūrmalas jaunatnes iniciatīvu centrs rīko pārgājienu, kurā aicināts piedalīties ikviens Jūrmalas jaunietis vecumā no 13 līdz 25 gadiem.

trešdiena, 21.augusts, 2019
image
Valters Zviedris debitē TCR klasē ar pasaules līmenim atbilstošu tehniku

Astoņpadsmitgadīgais Jūrmalas autosportists, pieckārtējs Latvijas čempions kartingā un Latvijas sporta meistars Valters Zviedris piedzīvojis spilgtu debiju ar pasaules līmeņa TCR autošosejas spēkratu – 340Zs jaudīgu “Cupra TCR-DSG” sporta auto. 

otrdiena, 20.augusts, 2019
image
Jūrmalā 31. augustā svinēs Kauguru svētkus

31. augustā Jūrmalā jau piekto gadu tiks svinēti Kauguru svētki. Vakara koncertā svētku apmeklētājus priecēs grupa “Carnival Youth”, populārā dziedātāja Laima Vaikule un Krievijas rokzvaigzne Diāna Arbeņina ar grupu “Nočnije Snaiperi”. Svētkos notiks arī spēkavīru šovs – “Best Nordic Strongman”, kurā tiks noskaidrots spēcīgākais Ziemeļvalstu spēkavīrs. Visas dienas garumā būs daudzveidīgas aktivitātes gan lieliem, gan maziem. Svētku noslēgumā – uguņošana. Ieeja visos pasākumos ir bez maksas.

otrdiena, 20.augusts, 2019
image
Jūrmalas meitenes Latvijas basketbola izlasēs

Jūrmalas Sporta skolas basketbola nodaļas meitenes veiksmīgi pārstāv Latviju valsts izlasēs.

otrdiena, 20.augusts, 2019
image
Aicina uz semināru par sievietes identitāti

20.augustā plkst. 17.00 Jūrmalas pilsētas Centrālajā bibliotēkā (Strēlnieku prospekts 30, Dubulti) norisināsies kārtējais Sabiedrības integrācijas projekta "No sirds uz sirdi" seminārs.

otrdiena, 20.augusts, 2019
image
Uzsākti būvdarbi Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskolā

Īstenojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansētus projektus, Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskolā uzsākti būvdarbi izglītības iestādes telpu pārbūvei un ēkas energoefektivitātes paaugstināšanai.

otrdiena, 20.augusts, 2019
image
Jūrmalā uzsāk vides kampaņu “Dari dabai prieku, neņem lieku”

Aicinām Jūrmalas tūrisma un sabiedrisko pakalpojumu sniedzējus, tūristu mītņu vietu un objektu īpašniekus, kā arī citus komersantus, kuru darbība saistās ar publisko pakalpojumu sniegšanu, kā arī pašvaldību iestādes, kas veic iedzīvotāju un viesu apkalpošanu,  iesaistīties vides kampaņā “Dari dabai prieku, neņem lieku”. 

pirmdiena, 19.augusts, 2019
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2019
PILSĒTAS KARTE