Jaunumi
image
Jūrmalnieces kandidē uz vietām jaunatnes izlasē

Kopš jūnija ”Elektrum” olimpiskajā sporta centrā Rīgā no daudzām Latvijas Sporta skolām uz regulāriem treniņiem tiek pulcinātas jaunatnes zēnu un meiteņu basketbola izlases. Uz vietām jaunatnes izlasē kandidē arī jūrmalnieces.

trešdiena, 12.augusts, 2020
image
Lems par teritorijas plānojuma grozījumu pilnveidotas redakcijas izstrādi

Noslēgusies Jūrmalas pilsētas teritorijas plānojuma grozījumu publiskā apspriešana, tās laikā līdz 20. jūlijam saņemti gandrīz 400 iedzīvotāju iesniegumi ar priekšlikumiem. Paldies iedzīvotājiem par aktīvu iesaisti pilsētas teritorijas plānojuma grozījumu publiskajā apspriešanā!

trešdiena, 12.augusts, 2020
Samazināsies ūdensvada spiediens Lielupe – Dzintari rajonā

SIA "Jūrmalas ūdens" informē, ka trešdien, 12. augustā, no plkst.9.00 līdz 10.30 remontdarbu dēļ būtiski samazināsies spiediens centralizētajā ūdensvadā Lielupe-Bulduri-Dzintari rajonā.

 

otrdiena, 11.augusts, 2020
image
Atpūtai pludmalē cilvēkiem ar kustību traucējumiem

Iedzīvotājiem ar dažādiem funkcionāliem vai līdzsvara traucējumiem, arī tiem, kuri pārvietojas riteņkrēslā, līdz pat septembra beigām bez maksas pieejams inventārs un asistenta pakalpojums atpūtai Kauguru un Jaunķemeru pludmalē.

otrdiena, 11.augusts, 2020
image
Pievienojies Jūrmalas jauniešiem pārgājienā

Jūrmalas jaunieši aicina 12. augustā doties pārgājienā un iepazīt Jūrmalu un tās apkaimes (Kauguri – Bulduri). Aicināti jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem.

image
Jūrmalas Brīvdabas muzejā atklāta jauna ekspozīcija par laivu būves pirmsākumiem

Jūrmalas Brīvdabas muzejā apskatāma jauna pastāvīgā ekspozīcija – “Laivu būves attīstība Rīgas jūras līča piekrastē”.

otrdiena, 11.augusts, 2020
image
Kristīne Blaževiča Latvijas čempionātā daudzcīņās uzrāda sesto visu laiku labāko rezultātu Latvijā

Otrdien un trešdien Ogrē vienlaicīgi notika trīs sacensības. Jaunieši (U16 un U18) un juniori (U20) cīnījās par Latvijas čempionu tituliem desmitcīņā un septiņcīņā. Vairākās disciplīnās notika Ogres atklātais čempionāts.

pirmdiena, 10.augusts, 2020
image
Iespējami traucējumi portālu darbībā; iebraukšanas nodevas samaksai aicinām izmantot citas iespējas

Iespējami traucējumi portālu jurmala.lv, visitjurmala.lv un epakalpojumi.jurmala.lv darbībā 11., 15. un 18. augustā plkst. 01.00–06.00 saistībā ar Latvijas Valsts televīzijas un radio centra veiktajiem darbiem datu centru pakalpojumu pieejamības un drošības paaugstināšanai.

pirmdiena, 10.augusts, 2020
image
Jūrmala sveic skaistāko dārzu īpašniekus

Noslēdzies ikgadējais konkurss “Jūrmalas pilsētas skaistākais īpašums”, kurā šogad bija pieteikti 18 īpašumi, kas tika vērtēti četrās grupās.

pirmdiena, 10.augusts, 2020
image
Jūrmalas pilsētas muzeja jaunajā izstāžu ciklā – stikls, grafika un glezniecība

Jūrmalas pilsētas muzejs aicina apmeklēt jaunā izstāžu cikla izstādes, kurās apskatāmi trīs mākslinieku dažādās tehnikās veidoti darbi: Agneses Gedules stikla objekti izstādē “Stikla domnīcas”, Imanta Ozoliņa grafikas darbi izstādē “Limonāde” un Lauras Veļas glezniecība izstādē “Atslēgkadri”. Izstādes apskatāmas no 12. augusta līdz 13. septembrim.

pirmdiena, 10.augusts, 2020
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2020
PILSĒTAS KARTE