image
Jūrmalā nākamajā gadā pabalsts jaundzimušajiem būs 500 eiro

Jūrmalas pilsētas dome otrdien, 18. decembrī, pieņemot 2019. gada budžetu, atbalstīja bērna piedzimšanas pabalsta palielināšanu jūrmalniekiem 500 eiro apmērā. Tas būs lielākais šāda veida pabalsts Latvijā.

otrdiena, 18.decembris, 2018
image
Jūrmalas pašvaldība apstiprina 2019.gada budžetu

Otrdien, 18.decembrī, Jūrmalas pilsētas dome vienbalsīgi apstiprināja konsolidēto budžetu 2019.gadam. Jūrmalas nākamā gada budžeta ieņēmumi sasniegs 88,8 miljonus eiro, kas ir par 9,7% vairāk nekā 2018.gadā. 

otrdiena, 18.decembris, 2018
image
Kauguros atvērta publiskā slidotava

Jūrmalā pie Kauguru tirgus Skolas ielā 40 atvērta publiskā slidotava 600 kvadrātmetru platībā. Slidotavas apmeklējums visiem slidotgribētājiem ir bez maksas, un uz to var nākt gan ar savām slidām, gan arī tās iznomāt. 

otrdiena, 18.decembris, 2018
image
Noslēdzies Skolēnu mācību uzņēmumu reģionālais pasākums Jūrmalā “Cits bazārs”

15.decembrī Jūrmalas Mūzikas vidusskolas telpās norisinājās Skolēnu mācību uzņēmumu reģionālais pasākums Jūrmalā “Cits bazārs”, ko organizēja biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvija (JA Latvija) partnerskola Jūrmalas Bērnu un jauniešu interešu centrs. Pasākums pulcēja 20 mācību uzņēmumus no Jūrmalas, Rīgas, Ķekavas, Mārupes un Olaines. 

pirmdiena, 17.decembris, 2018
image
Ielu tīrīšanas dienesti ir gatavi ziemai

Kad termometra stabiņš noslīd zem nulles atzīmes, atbilstoši ziemas sezonai tiek veikti ielu uzturēšanas darbi. Jūrmalas pilsētā ielu uzturēšanas darbus veic SIA “Clean R” un SIA “JLD”; ielu uzturēšana tiek nodrošināta ar 17 tehnikas vienībām. Ziemas sezonā pilsētas ielu uzturētāji dežurē visu diennakti, lai atbilstīgi laikapstākļiem pieņemtu lēmumu par optimālajiem darbiem.

pirmdiena, 17.decembris, 2018
image
Jūrmalas slimnīca veiks jaunu medicīnas iekārtu iegādi ar ERAF finansējumu

Jaunu medicīnas iekārtu iegāde notiks Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansētā projekta “SIA “Jūrmalas slimnīca” veselības aprūpes infrastruktūras un pakalpojumu pieejamības uzlabošana” ietvaros. Projekta mērķis ir uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību SIA "Jūrmalas slimnīca" pacientiem, jo īpaši sociālās un teritoriālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautiem iedzīvotājiem.

pirmdiena, 17.decembris, 2018
image
Gada sportisti Jūrmalā – Kristīne Blaževiča un Aleksandrs Samoilovs

Piektdien, 14. decembrī, Jūrmalā apbalvoti 2018. gada labākie sportisti. Jūrmalas “Gada sportistu” balvas saņēma vieglatlēte Kristīne Blaževiča un pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs. Kopumā tika apbalvoti sporta laureāti 14 nominācijās.

pirmdiena, 17.decembris, 2018
image
Apbalvos 2018. gada labākos sportistus Jūrmalā

Piektdien, 14. decembrī, Jūrmalas pilsētas dome apbalvos 2018.gada labākos Jūrmalas sportistus. Gada balva sportā Jūrmalā tiek piešķirta jau divdesmito gadu, lai uzslavētu sportistu panākumus un pateiktos tiem, kuri veicinājuši veselīgu un sportisku dzīvesveidu jūrmalnieku vidū.

piektdiena, 14.decembris, 2018
image
Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus Jūrmalā

Jau sestdien, 15.decembrī, Jūrmalas mūzikas vidusskolas telpās norisināsies Skolēnu mācību uzņēmumu reģionālais pasākums “Cits bazārs”. No plkst.15.00 līdz 18.30 ikvienam apmeklētājam būs iespēja apskatīt jauno uzņēmēju produkciju un to iegādāties, tādējādi sarūpējot unikālas dāvanas gan sev, gan saviem mīļajiem. 

ceturtdiena, 13.decembris, 2018
image
Jūrmalnieki izzina Madonas pieredzi

4. decembrī Jūrmalas pilsētas pašvaldības un tās iestāžu pārstāvji un jaunieši devās pieredzes apmaiņā uz Madonu, lai iepazītu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Madonas biznesa inkubatora, izglītības iestāžu, jauniešu centru un novada domes savstarpējo sadarbību jauniešu līdzdalības un nodarbinātības veicināšanā.

ceturtdiena, 13.decembris, 2018
Ielādēt vairāk