Jaunumi
image
Jūrmalā pirmajā pusgadā tūristu skaits pieaudzis par 21%

Saskaņā ar jaunākajiem Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) datiem par 21% pieaudzis tūristu skaits Jūrmalā šā gada pirmajos sešos mēnešos, salīdzinot ar to pašu periodu pērn. Jūrmala no visām Latvijas pilsētām joprojām bijusi otrs iecienītākais galamērķis ārvalstu tūristu un Latvijas tūristu vidū uzreiz aiz galvaspilsētas.

ceturtdiena, 16.augusts, 2018
image
Jūrmalas debesis piepildīs paraplāni

No 24. līdz 26. augustam norisināsies nebijis pasākums Jūrmalā, Vaivaru pludmalē – starptautiskās paraplanierisma precizitātes sacensības „Z-Accuracy Cup”. Jūrmalas iedzīvotājiem un viesiem tā būs iespēja apskatīt tuvāk pašu vieglāko lidaparātu, kāds eksistē un vērot kā lido un piezemējas piloti no vairāk kā 7 valstīm. 

trešdiena, 15.augusts, 2018
image
Imanta Kalniņa jubilejas koncerts „Menuets, Kalniņš, Latvija. 50, 77, 100”

Par godu komponista Imanta Kalniņa 77 gadu jubilejai 2.septembrī Dzintaru koncertzālē notiks komponista jubilejas koncerts „Menuets, Kalniņš, Latvija. 50, 77, 100”.

trešdiena, 15.augusts, 2018
image
Par nekustamā īpašuma nomu

Jūrmalas pilsētas dome organizē nomas objektu piedāvājumu atlasi nekustamā īpašuma nomai Jūrmalas Alternatīvās skolas funkciju izpildes nodrošināšanai.

otrdiena, 14.augusts, 2018
image
Lielupē novērotas zilaļģes, aicinām nepeldēties

Zilaļģu savairošanās ir novērota gar visu Lielupes piekrasti. Aicinām pirms peldes vizuāli novērtēt ūdens stāvokli un atturēties no peldēšanās, novērojot zilalģēm raksturīgās īpašības.

otrdiena, 14.augusts, 2018
image
Jūrmala 1.septembrī aicina uz grandioziem Kauguru svētkiem

Jau ceturto gadu Jūrmala septembra sākumu aicina svinēt Kauguros – 1.septembrī kūrortpilsētā tiks svinēti tradicionālie Kauguru svētki. Ar vienīgo koncertu Latvijā Kauguru svētku vakarā uzstāsies šarmantā ukraiņu dziedātāja Jolka (Ёлка) kopā ar mūziķu kolektīvu. Pirms tam uz skatuves kāps jūrmalnieku iemīļotais dziedātājs Intars Busulis un “Abonementa orķestris”, kurš Kauguros uzstāsies ar savu īpašo koncertprogrammu. Svētkos uzstāsies arī hiphopa apvienība “Olas”. Rudens ieskaņas svētkos varēs izbaudīt arī ekstrēmu velo šovu, humoristisku stand-up izrādi, kā arī būs daudzveidīgas aktivitātes bērniem un jauniešiem. Svētku noslēgumā – krāšņa uguņošana. Ieeja visos pasākumiem bez maksas.

otrdiena, 14.augusts, 2018
image
TV3 ar vērienīgu un krāšņu koncertu svinēs 20 gadu jubileju

31. augustā Dzintaru koncertzālē notiks krāšņas un vērienīgas telekanāla TV3 20 gadu jubilejas svinības, kurās piedalīsies pašmāju spožākās zvaigznes: Linda Leen, Marija Naumova, Aija Andrejeva, Aminata, Lauris Reiniks, Jānis Stībelis, Igo, Jānis Strazds, Alex, Ansis, Nauris Brikmanis, Justs, Arturs Gruzdiņš, Ivo Fomins, „The Sound Poets” „Tautumeitas”, „Auļi”, „DaGamba”, „Astro’n’out”, „Triānas parks”, „Colt” un Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra mūziķi. Koncerta sākums – plkst.19.

image
Nakts ekspedīcija “Nestāti pasaciņas” un Simtgades zaļumballe bērniem pulcē daudzus tūkstošus apmeklētāju

Aizvadītās nedēļas nogalē, 10. un 11. augustā, nakts ekspedīciju “Nestāti pasaciņas” un Simtgades zaļumballi bērniem Dzintaru mežaparkā Jūrmalā apmeklēja daudzi tūkstoši jūrmalnieku un viesu. Nakts ekspedīcija ir gaidītākais pasākums bērniem, Jūrmalas pilsēta to rīko jau piekto gadu.

pirmdiena, 13.augusts, 2018
image
Jūrmalā brīvā dabā atklātas publiski pieejamas klavieres

Piektdien, 10.augustā, Jūrmalā, Turaidas ielas galā pie jūras un Bulduros pie Bulduru izstāžu nama, atklātas muzicēšanai brīvi pieejamas klavieres. Spēlēt klavieres zem klajas debess ar iedvesmojošu skatu uz jūru Dzintaros vai ar klaviermūziku iepriecināt garāmgājējus Bulduros aicināts ikviens interesents.

piektdiena, 10.augusts, 2018
image
Jaunķemeros aizvadīts pludmales sēdvolejbola kauss

No 21. līdz 22. jūlijam kūrorta rehabilitācijas centra “Jaunķemeri” sēdvolejbola sporta laukumā norisinājās meistarsacīkstes pludmales sēdvolejbolā “KRC “JAUNĶEMERI” Sitting Beach volleyball Cup 2018”.

Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2018
PILSĒTAS KARTE