image
Pasaules čempionātā ledusburāšanā divi jūrmalnieki

No 10. līdz 15. februārim Orsas ezerā Zviedrijā notika Pasaules čempionāts ledusburāšanā. Čempionātā startēja 136 sportisti no 20 valstīm, tostarp četri latvieši, no kuriem divi bija jūrmalnieki.

piektdiena, 21.februāris, 2020
image
Sākas Jūrmalas amatieru hokeja čempionāts

Piektdien, 21.februārī, plkst.20.00 Majoru sporta laukumā ar spēli “HK Ice Wolves” pret “HK Kauguri” aizsāksies ikgadējais pilsētas amatieru hokeja turnīrs “Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts hokejā vīriešiem 2020”, kurā dalību šogad pieteikušas sešas vīriešu komandas: “HK Majori”, “HK Ice Wolves”, “HK Jūrmala” “HK MSL”, “HK Kauguri” un “HK Tornado”.

piektdiena, 21.februāris, 2020
image
Aicināti apmeklēt kultūras pasākumus Jūrmalā

Lieliski piedāvājumi un iespējas nedēļas nogales pavadīšanai Jūrmalā – pasākumi ģimenēm, koncerti, teātris, kino un mākslas izstāžu apmeklējums atpūtai, izklaidei un patīkamām noskaņām.

piektdiena, 21.februāris, 2020
image
Īsumā par domes februāra sēdes lēmumiem

Jūrmalas domes 20. februāra sēdē tika skatīti gandrīz 80 jautājumi: veikti grozījumi pilsētas budžetā 2020. gadam, atbalstīta pašvaldības dalība projektu konkursos ārējā finansējuma piesaistei, finansējuma piešķiršana mūziķiem un sportistiem, pieņemti lēmumi saistībā ar teritorijas plānojumu, dzīvojamo telpu īri, nekustamā īpašuma izsolēm un citi.

piektdiena, 21.februāris, 2020
image
Biznesa inkubators uzņem jaunus biznesa ideju autorus un uzņēmējus

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jūrmalas biznesa inkubators izsludina uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties inkubācijas programmai. Pieteikumu pieņemšana tiks atvērta no 2020. gada 1. marta līdz 20. martam.

ceturtdiena, 20.februāris, 2020
image
Jūrmalā tūristu skaits pieaug, mazinās sezonalitātes ietekme

Saskaņā ar jaunākajiem Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) datiem tūristu skaits Jūrmalā 2019. gadā pieaudzis par 5,4% salīdzinājumā ar 2018. gadu; Latvijā pieaugums bijis 1,6 procenti. Jūrmala no visām pilsētām arī 2019. gadā bija otrs iecienītākais galamērķis uzreiz pēc galvaspilsētas Rīgas kā ārvalstu, tā Latvijas ceļotājiem.

 

ceturtdiena, 20.februāris, 2020
image
Balvu par mūža ieguldījumu Jūrmala piešķirs baleta māksliniecei, dejas pedagoģei Intai Teikmanei

21. februārī plkst. 18.00 Dzintaru koncertzālē svinīgā ceremonijā tiks noskaidroti un apbalvoti “Jūrmalas Gada balva kultūrā 2019” laureāti, kā arī pasniegta balva par mūža ieguldījumu, kas piešķirta baleta māksliniecei, bijušajai Jūrmalas Kultūras centra bērnu baleta studijas vadītājai Intai Teikmanei.

ceturtdiena, 20.februāris, 2020
image
Jaunas izstādes Jūrmalas pilsētas muzejā

Līdz marta beigām Jūrmalas pilsētas muzejā būs skatāmas divu greznotāju izstādes – jaunās gleznotājas Envijas izstāde ar uzrunājošu nosaukumu ”Mēs visi smiesimies, skumsim, raudāsim, atkal smiesimies” un mūziķa, mākslinieka Jāņa Maļecka personālizstāde “Dienasgrāmata”.

trešdiena, 19.februāris, 2020
image
SIA “Jūrmalas ūdens” informē

Šodien, 19. februārī, no plkst. 8.00 līdz 18.00 remontdarbu dēļ ir atslēgta ūdens padeve Piestātnes ielā no Edinburgas prospekta līdz Meža prospektam.

trešdiena, 19.februāris, 2020
image
Jūrmalas sieviešu basketbola komanda sezonu noslēdz sestajā vietā

Baltijas basketbola līgā ir izspēlētas visas regulārās sezonas spēles un jaunnedēļ tiks kronētas jaunās 2019.–2020. gada sezonas Baltijas līgas čempiones. Tiesa, izšķirošās spēles notiks bez Jūrmalas komandas līdzdalības, kurai, lai iekļūtu play-off, pietrūka vien divu uzvaru.  

otrdiena, 18.februāris, 2020
Ielādēt vairāk