Jaunumi
image
Aicina piedalīties Jūrmalas jauniešu pārgājienā

26.augustā Jūrmalas jaunatnes iniciatīvu centrs rīko pārgājienu, kurā aicināts piedalīties ikviens Jūrmalas jaunietis vecumā no 13 līdz 25 gadiem.

trešdiena, 21.augusts, 2019
image
Sāksies jauns mācību gads. Neaizmirstiet par skolēna apliecību!

Aicinām visus 1.klašu skolēnu vecākus, kā arī tos, kuri šogad maina skolu Jūrmalas pilsētas pašvaldībā, jau laikus, sākot ar 19.augustu, saņemt skolēna apliecību.

trešdiena, 14.augusts, 2019
image
Nāc studēt Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā!

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža (LU PSK) aicina – nāc studēt koledžā un iegūsti profesiju 2 vai 3 studiju gadu laikā. Dokumentu iesniegšana 2019./2020. akadēmiskā gada vasaras uzņemšanā no 1. jūlija līdz 2. augustam.

ceturtdiena, 4.jūlijs, 2019
image
Jūrmalas Mākslas skolā skatāmas rotaļas pagalmā

Jūrmalas mākslas skolas audzēkņu noslēgumu darbu izstāde “Pagalms” ir apskatāma Jūrmalas Māksla skolā līdz 15.jūlijam.

otrdiena, 18.jūnijs, 2019
image
Brīvlaikā mācīsies par veselīgu uzturu

Jūrmalas pilsētas Labklājības pārvalde aicina pieteikt 1.–4. klases skolēnus vasaras nometnei, kur astoņas dienas bērni mācīsies par veselīga uztura un fizisko aktivitāšu nozīmi, būs arī praktiskas darbnīcas. Dalība nometnē ir bez maksas.

otrdiena, 11.jūnijs, 2019
image
Par izciliem sasniegumiem mācībās Jūrmala pasniedz naudas balvas skolēniem

10. jūnijā Dzintaru koncertzālē Jūrmalas pilsētas dome godināja Jūrmalas pilsētas pašvaldības skolu audzēkņus, pasniedzot naudas balvas 215 skolēniem. Balvas piešķirtas par izciliem sasniegumiem mācībās, olimpiādēs, zinātniski pētnieciskajos darbos, mūzikas un mākslas konkursos un sporta sacensībās valsts mērogā šajā mācību gadā.

otrdiena, 11.jūnijs, 2019
image
Aicina piedalīties vasaras integrētās bērnu dienas nometnēs

Jūrmalas pilsētas Labklājības pārvaldes Sabiedrības integrācijas nodaļa aicina bērnus ar īpašām vajadzībām un viņu draugus vecumā no 7 līdz 18 gadiem piedalīties integrētās bērnu dienas nometnēs.

trešdiena, 5.jūnijs, 2019
image
Skolēni tiekas pašpārvalžu forumā

29. maijā Majoru vidusskolā tika rīkots Jūrmalas skolēnu pašpārvalžu organizēts forums “Skolēni pavasarī”, kurā piedalījās jaunieši no vairākām Jūrmalas skolām, skolu pašpārvaldēm, darbā ar jaunatni iesaistītie un Jūrmalas jauniešu dome.

trešdiena, 5.jūnijs, 2019
image
Jūrmalnieki plūc laurus 49. Taivānas Pasaules bērnu mākslas konkursā

49. Taivānas Pasaules bērnu mākslas konkursā Jūrmalas Mākslas skolas audzēkņi ieguva 3 zelta un 1 sudraba medaļu un 2 atzinības.

pirmdiena, 27.maijs, 2019
image
Aicinām uz Jūrmalas Mūzikas vidusskolas mācību gada noslēguma koncertu

Aicinām uz Jūrmalas Mūzikas vidusskolas mācību gada noslēguma koncertu trešdien, 29.maijā, plkst.18.00 Dubultu koncertzālē.

ceturtdiena, 23.maijs, 2019
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2019
PILSĒTAS KARTE