Dienas nometne bērniem ar īpašām vajadzībām
Publicēts: piektdiena, 28.septembris, 2018
Kategorija: Izglītība
Autors: Sabiedrības integrācijas nodaļa

Jūrmalas pilsētas Labklājības pārvaldes Sabiedrības integrācijas nodaļa aicina bērnus ar īpašām vajadzībām un viņu draugus vecumā no septiņiem līdz 18 gadiem piedalīties integrētā bērnu dienas nometnē.

image

Nometne norisināsies skolēnu rudens brīvlaikā no 22. līdz 26.oktobrim darbdienās no plkst.9.00 līdz plkst.15.00 Kapteiņa Zolta ielā 121 Jūrmalā. Nometnes programmā paredzētas dažādas radošās darbnīcas un terapeitiskas nodarbības.

 

Pieteikšanās nometnei notiek rindas kārtībā Sabiedrības integrācijas nodaļā Nometņu ielā 2A, 115.kabinetā, darba dienās no plkst.9.00 līdz 13.00 un no plkst.14.00 līdz 16.00, līdzi ņemot ģimenes ārsta vai pediatra izziņu par nometnes dalībnieka veselības stāvokli. Izziņā jānorāda funkcionālo spēju traucējumu smaguma pakāpe, ja tāda ir, un medicīnisko kontrindikāciju neesamība, kā arī vecāka/aizbildņa derīga pase un bērna dzimšanas apliecība. Bērnu ar funkcionāliem traucējumiem likumiskais pārstāvis var nometnei pieteikt sava bērna/aizbilstamā draugus.

 

Bērniem jābūt deklarētiem Jūrmalā. Dalība nometnē ir bez maksas.

 

Vietu skaits nometnē ir ierobežots. Jautājumu gadījumā zvaniet uz tālruni 67731953 vai rakstiet uz e-pasta adresi elina.sersena@jurmala.lv.

 

IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2019
PILSĒTAS KARTE