Izmaiņas skolēnu autobusu maršrutos un laika grafikā
Publicēts: ceturtdiena, 11.oktobris, 2018
Kategorija: Izglītība

Ņemot vērā izglītības iestāžu ieteikumus, no 29. oktobra ir izmaiņas skolēnu autobusu kursēšanas grafikā.

image
  • Mainīts kursēšanas grafiks 1. maršruta autobusam “Ķemeri–Majori”. Rīta reiss no pieturvietas “Ķemeru skola” būs par 7 minūtēm vēlāk – plkst. 7.22, taču kopējo maršrutu tas veiks ātrāk.
  • 2. maršruta autobuss “Kauguri–Majori–Kauguri” kursēs no pieturvietas “Dzelzceļa stacija “Sloka”” par 8 minūtēm ātrāk – plkst. 7.07. Autobuss turpmāk neveiks apgriešanos zem Dzintaru viadukta, bet pēc Smilšu ielas (Majoru vidusskola) pieturas turpinās kustību pa Rīgas ielu, iebraucot Dzintaros pa Promenādes ielu, Emīlijas ielu, Pētera ielu, Jāņa Pliekšāna un Rīgas ielu atpakaļ maršrutā līdz dzelzceļa stacijai “Dubulti” un tālāk pa Dubultu prospektu līdz Dārzu ielai, kur veiks nogriešanos uz Valteriem un tālāk pa ierasto maršrutu.
  • Ņemot vērā 3. autobusa zemo pieprasījumu un iedzīvotāju ieteikumus, autobusa kursēšanas laiks pārcelts uz pēcpusdienu. Turpmāk tas neizpildīs maršrutu “Kauguri–Majori, caur Valteriem” plkst. 07.15 no “TC “Kauguri””; 3. maršruta autobuss kursēs pēcpusdienā plkst. 15.05 no pieturvietas “Kuldīgas iela” (Lielupes pamatskola) maršrutā Lielupe–Kauguri–Ķemeri.
  • 4. maršruts “Kauguri–Majori, caur Valteriem” tiek pagarināts līdz Jūrmalas Alternatīvajai skolai ar pienākšanas laiku plkst. 08.37 pieturvietā “Dārzkopības vidusskola”.

Atgādinām, ka skolēnu autobusu var izmantot arī skolēnu pavadoņi un Jūrmalas pilsētas izglītības iestāžu skolotāji, reģistrējoties braucienam ar Jūrmalas iedzīvotāja karti pie autobusa vadītāja.

 

Ar izmaiņām skolēnu autobusu maršrutos jau skolēnu brīvlaikā var iepazīties sadaļā “Skolēnu autobusi”.

IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2019
PILSĒTAS KARTE