image
"Ilmārs Blumbergs. Beigas ir" – izstāde Raiņa un Aspazijas vasarnīcā

Raiņa un Aspazijas vasarnīcā Jāņa Pliekšāna ielā 5/7 līdz nākamā gada 22. februārim būs aplūkojama mākslinieka Ilmāra Blumberga (1943–2016) zīmējumu izstāde, kurā pirmo reizi plašākai publikai tiek eksponēti darbi, kas tapuši 2015. gadā Tenerifē, īsi pirms mākslinieka došanās mūžībā.

otrdiena, 15.oktobris, 2019
image
Kultūras pasākumi Jūrmalā

Lai arī kultūras norisēm piesātinātākais laiks ir vasara, kad notiek brīvdabas koncerti, festivāli, mākslas performances, Jūrmalā arī rudenī turpinās mākslas baudītājiem saistoša kultūras dzīve. Aicinām iepazīties ar piedāvājumu un baudīt koncertus, kino, teātri un mākslas izstādes Jūrmalā rudenī.

pirmdiena, 14.oktobris, 2019
image
Jūrmalā notiek Latvijas jauniešu teātru festivāls

No 18. līdz 20. oktobrim Jūrmalā norisinās 3. Latvijas jauniešu teātru festivāls “Rainis un Aspazija Tev”. Šāgada festivāla formāts ir meistarklases, kurās apgūto festivāla dalībnieki plašākai publikai parādīs trīs aktivitātēs – fotosesijā Bulduru pludmalē, performancē Jomas ielā un festivāla noslēguma pasākumā Jūrmalas teātrī.

ceturtdiena, 10.oktobris, 2019
image
Jaunajā izstāžu ciklā Jūrmalas pilsētas muzejā – trīs gleznotāju izstādes

Jūrmalas pilsētas muzejā (Tirgoņu iela 29) atklātas trīs mākslinieku izstādes – kamīnzālē skatāma gleznotājas Antras Ivdras personālizstāde “Ūdens raksts”, bet 2.stāva izstāžu zālēs – Ineses Ziemeles darbu retrospekcija izstādē “Alfa un Omega” un Jāņa Veisa gleznotie dabas motīvi izstādē “Ainavas un ziedi”.

trešdiena, 9.oktobris, 2019
image
Izdots ērģelnieka Tālivalža Dekšņa piemiņas kompaktdisks

Šovasar klajā nācis ērģelnieka Tālivalža Dekšņa piemiņas kompaktdisks “Latviešu ērģeļmūzika. Rīgas Doma ērģeles”, kas izdots ar Jūrmalas pilsētas domes un Valsts kultūrkapitālfonda atbalstu. 18. oktobrī plkst. 19.00 Rīgas Doma baznīcā notiks kompaktdiska atklāšanai veltīts koncerts.

trešdiena, 9.oktobris, 2019
image
Augstu novērtēta Jūrmalas Centrālā bibliotēka

Jūrmalas Centrālā bibliotēka Eiropas bibliotēku vērtējumā projektā “Library Ranking Europe” (LRE) saņēmusi augstu vērtējumu – "ļoti labi" jeb četras no sešām iespējamām zvaigznēm.

otrdiena, 8.oktobris, 2019
image
Dubultu koncertzālē notiks tikšanās ar “Ensemble Raro” mūziķiem

Uz tikšanos 15. oktobrī plkst.18.00 Dubultu koncertzālē Strēlnieku prospektā 30 aicina kvartets “Ensemble Raro”.

otrdiena, 8.oktobris, 2019
image
Kultūras un izklaides pasākumi nedēļas nogalē

Aicinām apmeklēt kultūras un izklaides pasākumus nedēļas nogalē no 11. līdz 13. oktobrim Jūrmalā – koncerti, tikšanās un radošās darbnīcas, mākslas izstādes un jaunākās latviešu režisoru filmas.

otrdiena, 8.oktobris, 2019
image
Elzas diena Aspazijas mājā

Aspazijas mājā Dubultos Elzas dienā, 3.oktobrī, plkst. 18.00 notiks muzikāli poētisks pasākums “Ap pusnakti”.

pirmdiena, 30.septembris, 2019
image
Jūrmalas Brīvdabas muzejā notiks vīna svētki

Ieskandinot Miķeļdienu, sestdien, 28. septembrī, plkst. 13.00 Jūrmalas Brīvdabas muzeja zvejnieka sētā sāksies vīna svētki. Apmeklētāji aicināti nogaršot, nobaudīt un novērtēt vietējo vīndaru piedāvājumu, apmeklēt lauku labumu tirdziņu, gūt prieku izklaidēs un muzikālos priekšnesumos.

piektdiena, 27.septembris, 2019
Ielādēt vairāk