Vakars ar Prokofjevu Dubultu koncertzālē
Publicēts: trešdiena, 20.novembris, 2019
Kategorija: Kultūra

25. novembrī plkst. 18.00 Dubultu koncertzālē vakaru Sergeja Prokofjeva kamermūzikas gaisotnē aicina pavadīt Maija Zandberga - flauta, Jānis Rinkulis (juniors) – čells un  Jānis Rinkulis (seniors) – klavieres.

image

Koncertprogrammā būs dzirdama ģeniālā skaņraža Sergeja Prokofjeva kamermūzika, kur saklausāmas gan skaistas melodiskas līnijas, gan zīda smalks maigums, arī baletmūzikas virpuļojošā kustība, marša ritmi un sāpju caurvīta smeldze. Izvēlētā programma piedāvā kontrastu un faktūras daudzveidības pilnu mūziku, kur katrs var smelties sev tuvo un tīkamo.

 

Programmā satikušies mūziķi no dažādām paaudzēm ar vienotu kopā muzicēšanas prieku. Būs iespēja redzēt tēva un dēla muzikālo saspēli, kā arī bijušās audzēknes un koncertmeistara duetu, kas nu jau kļuvuši par kolēģiem.

 

Koncerts tiek rīkots Jūrmalas Mūzikas vidusskolas izglītojošas programmas ietvaros. Koncerts paredzēts mūzikas skolas audzēkņu profesionālās izaugsmes veicināšanai, kā arī ir atvērts visiem interesentiem, kas vēlas baudīt augstvērtīgu muzikālo piedāvājumu. Koncertus var apmeklēt bez maksas.

Informācija par aktuālo koncertprogrammu: muzikasskola.jurmala.lv

IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2020
PILSĒTAS KARTE