Aicina pieteikt pretendentus Sabiedriskā labuma balvai
Publicēts: trešdiena, 3.oktobris, 2018
Kategorija: Pašvaldība

Jūrmalas pilsētas Labklājības pārvalde līdz 31.oktobrim aicina pieteikt pretendentus Sabiedriskā labuma balvai.

image

Nodibinot Sabiedriskā labuma balvu, Jūrmalas pilsētas pašvaldības mērķis ir izteikt atzinību iedzīvotājiem, kuri snieguši nozīmīgu devumu Jūrmalas pilsētas pašvaldības iedzīvotāju veselības un sociālajā aizsardzībā, kā arī stiprinājuši pilsonisko sabiedrību, tādējādi veicinot personu iekļaušanos sabiedrībā.

 

Sabiedriskā labuma balva tiek piešķirta vairākās nominācijās. Balva “Par mūža ieguldījumu sociālajā, veselības aizsardzības jomā vai pilsoniskās sabiedrības veidošanā” tiek pasniegta kopā ar Jūrmalas pilsētas domes Goda rakstu un 1000 eiro naudas balvu. Balvas nominācijās  “Par godprātīgu un pašaizliedzīgu darbu sociālās palīdzības un sociālo pakalpojumu sniegšanā Jūrmalas pilsētas iedzīvotājiem”, “Par godprātīgu un pašaizliedzīgu darbu veselības aizsardzības jomā Jūrmalas pilsētas iedzīvotājiem”, “Par ieguldījumu sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības attīstībā”, “Par ieguldījumu veselības nozares attīstībā”, “Par nesavtīgu palīdzības sniegšanu līdzcilvēkiem” un “Par ieguldīto darbu un entuziasmu pilsoniskās sabiedrības stiprināšanā” pasniedz kopā ar Atzinības rakstu un 300 eiro naudas balvu.

 

Pretendentus Sabiedriskā labuma balvai var pieteikt iestādes, aģentūras, kapitālsabiedrības, nevalstiskās organizācijas, Jūrmalas pilsētas domes pastāvīgās deputātu komitejas, Jūrmalas pilsētas domes struktūrvienības, Jūrmalas Sabiedriskā padome un Jūrmalas pilsētas kristīgo draudžu padome.

 

Pretendentus Sabiedriskā labuma balvai var pieteikt līdz šī gada 31.oktobrim, iesniedzot pieteikuma anketu ar pretendenta dzīves aprakstu un pamatojumu apbalvojuma piešķiršanai Jūrmalas pilsētas domes Labklājības pārvaldē Mellužu prospektā 83. Pieteikumam var pievienot arī citus dokumentus, kas var būt svarīgi lēmuma pieņemšanā par Sabiedriskā labuma balvas piešķiršanu.

 

Sabiedriskā labuma balvas nolikums un pieteikuma anketa pieejama Jūrmalas pilsētas pašvaldības tīmekļa vietnē sadaļā Pašvaldība apakšsadaļā Apbalvojumi.

 

Papildinformācija par Sabiedriskā labuma balvu – Jūrmalas pilsētas domes Labklājības pārvaldes Sabiedrības integrācijas nodaļā Nometņu ielā 2a, tālrunis 67731953.

IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2019
PILSĒTAS KARTE