image
Šonedēļ – Eiropas Mobilitātes nedēļa

No 16. līdz 22. septembrim notiek Eiropas Mobilitātes nedēļa, kuras šī gada vadmotīvs ir  “Gudrāks solis”. Kampaņas mērķis ir veicināt sabiedrības informētību par pozitīvo ietekmi, pārvietojoties ar riteni un kājām, kā arī viedo pilsētu attīstību.

pirmdiena, 16.septembris, 2019
image
Priedaines pļavā mobilo ganāmpulku nomaina savvaļas zirgi

Šonedēļ Priedaines pļavā Latvijas Dabas fonda mobilā ganāmpulka govis nomainīja savvaļas zirgi, kuri turpinās iesākto noganīšanas darbu. Jūrmalas iedzīvotāji un viesi var droši doties aplūkot zirgus. Par zirgiem varēs priecāties arī visi, kas dodas uz Jūrmalu ar vilcienu – pļava atrodas pie dzelzceļa tilta pār Lielupi, braucot no Rīgas – labajā pusē.

pirmdiena, 9.septembris, 2019
image
Izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutos un grafikos

Lai uzlabotu pasažieru pārvadāšanas kvalitāti, no 9. septembra stājas spēkā nelielas izmaiņas sabiedriskā autobusa maršrutos un grafikos.

pirmdiena, 9.septembris, 2019
image
Tūristu skaits audzis arī otrajā ceturksnī

Saskaņā ar jaunākajiem Centrālās statistikas pārvaldes datiem šī gada otrajā ceturksnī tūristu skaits Jūrmalas viesnīcās un citās tūristu mītnēs palielinājies par 11% salīdzinājumā ar to pašu periodu pērn. Jūrmala no visām Latvijas pilsētām joprojām ir otrs iecienītākais tūristu galamērķis aiz galvaspilsētas.

ceturtdiena, 5.septembris, 2019
image
Rudens lapas izvedīs bez maksas

Lai atbalstītu iedzīvotājus īpašumu sakopšanā, Jūrmalas pilsētas pašvaldība rudenī nodrošinās iespēju bez maksas nodot savāktās, nobirušās lapas.

ceturtdiena, 5.septembris, 2019
image
Joga ģimenēm ar maziem bērniem

Ar 12. septembri katru ceturtdienu no plkst. 17.30 līdz 19.00 Jūrmalas Bērnu un jauniešu interešu centrā Zemgales ielā 4 Asaros notiks bezmaksas jogas nodarbības ģimenēm ar bērniem.

ceturtdiena, 5.septembris, 2019
image
Jūrmalā notiks Ragakāpas vides festivāls

Sestdien, 7. septembrī, no plkst. 11.00 līdz 14.00 Jūrmalas Brīvdabas muzejā Tīklu ielā 1A notiks Ragakāpas vasaras festivāls. Aicināts ikviens interesents, ieeja ir bez maksas.

trešdiena, 4.septembris, 2019
image
Spānijas kailgliemezis nav gaidīts Jūrmalā

Spānijas kailgliemezis Latvijā nonācis no citām Eiropas Savienības dalībvalstīm ar dēstiem, augsni, baļķiem u.c. Šobrīd ir apstiprinātas vairāk kā 60 sugas atradnes, tas ir konstatēts arī Jūrmalā.

otrdiena, 3.septembris, 2019
image
Divdesmito reizi notiks seno automobiļu parāde „Retro Jūrmala”

Sestdien, 31. augustā, Jūrmalā 20.reizi notiks populārā antikvāro automobiļu parāde „Retro Jūrmala”. Parāde „Retro Jūrmala” ir lielākais šāda veida pasākums Baltijā.

piektdiena, 30.augusts, 2019
image
Aptauja par cilvēku ar invaliditāti iesaistīšanos sportā

Labklājības ministrijas izstrādātās aptaujas mērķis ir novērtēt, cik lielā mērā cilvēki ar invaliditāti sporto vai iesaistās sportiskās/fiziskās aktivitātēs. Aptaujā lūdz piedalīties bērnus un pieaugušos ar invaliditāti.

trešdiena, 28.augusts, 2019
Ielādēt vairāk