Jaunumi
image
Jaunos uzņēmējus aicina pieteikties grantu programmai “(ie)dvesma”

Jūrmalas jaunie uzņēmēji, kā arī tie, kuri plāno sākt uzņēmējdarbību, no 1. septembra var pieteikt savas idejas līdzfinansējuma saņemšanai uzņēmējdarbības attīstībai grantu programmā “(ie)dvesma”.

ceturtdiena, 13.augusts, 2020
Samazināsies ūdensvada spiediens Lielupe – Dzintari rajonā

SIA "Jūrmalas ūdens" informē, ka trešdien, 12. augustā, no plkst.9.00 līdz 10.30 remontdarbu dēļ būtiski samazināsies spiediens centralizētajā ūdensvadā Lielupe-Bulduri-Dzintari rajonā.

 

otrdiena, 11.augusts, 2020
image
Atpūtai pludmalē cilvēkiem ar kustību traucējumiem

Iedzīvotājiem ar dažādiem funkcionāliem vai līdzsvara traucējumiem, arī tiem, kuri pārvietojas riteņkrēslā, līdz pat septembra beigām bez maksas pieejams inventārs un asistenta pakalpojums atpūtai Kauguru un Jaunķemeru pludmalē.

otrdiena, 11.augusts, 2020
image
Iespējami traucējumi portālu darbībā; iebraukšanas nodevas samaksai aicinām izmantot citas iespējas

Iespējami traucējumi portālu jurmala.lv, visitjurmala.lv un epakalpojumi.jurmala.lv darbībā 11., 15. un 18. augustā plkst. 01.00–06.00 saistībā ar Latvijas Valsts televīzijas un radio centra veiktajiem darbiem datu centru pakalpojumu pieejamības un drošības paaugstināšanai.

pirmdiena, 10.augusts, 2020
image
Jūrmala sveic skaistāko dārzu īpašniekus

Noslēdzies ikgadējais konkurss “Jūrmalas pilsētas skaistākais īpašums”, kurā šogad bija pieteikti 18 īpašumi, kas tika vērtēti četrās grupās.

pirmdiena, 10.augusts, 2020
image
Traucēta ūdens padeve Dzintari - Lielupe

SIA "Jūrmalas ūdens" informē, ka remontdarbu dēļ šodien, 6. augustā, līdz plkst. 18.00 būs traucēta ūdens padeve un samazināts spiediens rajonā no Lielupes līdz Dzintariem.

ceturtdiena, 6.augusts, 2020
image
Projekta LUCIA ietvaros Jūrmalā norisinājās koprades seminārs

25.februārī Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar Rīgas plānošanas reģionu organizēja projekta LUCIA (“Baltijas jūras reģiona apgaismojums – pilsētu līdzdalība ilgtspējīga viedā apgaismojuma risinājumu izstrādē|”) informatīvo un koprades semināru.

trešdiena, 26.februāris, 2020
image
Izveidoti trīs jauni pastaigu maršruti pa vēsturiskām Jūrmalas vietām

Jaunie pastaigu maršruti atklāj skaistas, mazāk apmeklētas vietas Jūrmalā un piedāvā aktīvu atpūtu dabā, vienlaikus iepazīstinot ar vēsturiskiem arhitektūras paraugiem un interesantiem faktiem.

otrdiena, 21.jūlijs, 2020
image
Visās peldvietās var peldēties, izņemot Buļļuciemā

Aicinām iedzīvotājus ar paaugstinātu jutību uz dažādām alerģijām nepeldēties Buļļuciemā Lielupes ūdenstilpē, kur ūdens paraugu ņemšanas laikā, vizuāli novērtējot, ir konstatēta aļģu ziedēšana. 

pirmdiena, 3.augusts, 2020
image
Atslēgs ūdens padevi

SIA “Jūrmalas ūdens” informē, ka 20. un 21.jūlijā plānota ūdens padeves atslēgšana Kr. Barona ielā 10 un Viktorijas ielā.

piektdiena, 17.jūlijs, 2020
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2020
PILSĒTAS KARTE