Ikviens, kurš cieš no miega traucējumiem, tiek aicināts 19. vai 26.oktobrī apmeklēt privāti praktizējošo psihiatru un neirologu bezmaksas konsultācijas.

image

Pieteikties privāti praktizējošo psihiatru un neirologu bezmaksas konsultācijām iespējams, zvanot pa tālruņa numuru 26575884 katru darba dienu, izņemot ceturtdienas, no plkst. 13.00 līdz 16.00. Atgādinām, ka bezmaksas konsultācijas iespējams saņemt arī pie valsts apmaksātiem psihiatriem.

 

“Diemžēl liela daļa sabiedrības aizvien pienācīgi nenovērtē pilnvērtīga miega nozīmi cilvēka dzīvē - lai gan sākotnēji var šķist, ka dažas negulētas stundas jau neko nemainīs, pat tās var radīt noguruma sajūtu un sliktu pašsajūtu visas dienas garumā, samazināt koncentrēšanās spējas, kam var būt izšķiroša loma, piemēram, vadot automašīnu. Savukārt ilgstoši miega traucējumi var nelabvēlīgi ietekmēt visu organismu kopumā, tostarp vājināt imunitāti, izraisīt endokrīnās sistēmas traucējumus un pat depresiju. Tieši tāpēc aicinām ikvienu, kurš cieš no miega traucējumiem, izmantot šo iespēju un bez maksas konsultēties ar kādu no akcijā iesaistītajiem speciālistiem, kuri varēs ieteikt atbilstošāko risinājumu miega traucējumu novēršanai,” teic miega ārste - psihiatre Ija Cimdiņa.

 

Bezmaksas konsultācijas tiek organizētas kampaņas “Labs miegs – labai veselībai” ietvaros. Kampaņa tiek organizēta jau otro gadu, un tās mērķis ir izglītot sabiedrību par biežākajiem miega traucējumu simptomiem un to cēloņiem, kā arī veidiem, kā saņemt palīdzību.