9. janvārī Jūrmalas Kultūras centrā ar svētku koncertu, Jūrmalas pilsētas pašvaldības balvām un atzinības rakstiem tika sveikti aizvadītajā gadā rīkotā Ziemassvētku noformējumu konkursa dalībnieki un uzvarētāji.

image

Svētku noformējumu konkursam bija pieteikušas gan skolas, gan bērnudārzi, gan viesnīcas, veikali un privātmājas.

 

Konkursa dalībniekus apbalvošanas pasākumā ar atzinības rakstiem sveica Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece un konkursa komisijas priekšsēdētāja Rita Sproģe. Tiem, kuri atbilstīgi konkursa komisijas vērtējumam bija saņēmuši lielāko punktu skaitu, tika pasniegtas balvas.

 

Par privātmāju un daudzdzīvokļu namu fasāžu un to pagalmu noformējumu balvas saņēma V. Purvīša ielas 37, Pūres ielas 30 un Kāpu ielas 44 svētku noformējuma veidotāji.

 

Sabiedrisko ēku, viesnīcu, biroju fasāžu, skatlogu un laukumu noformējuma grupā visaugstāko atzinību saņēma ziedu salons “Noraga”, Jūrmalas slimnīca un PSIA “Veselības un aprūpes centrs – Sloka”, kuri ik gadu papildina svētku noformējumu un arvien pārsteidz ar ko jaunu, kā arī viesnīca “Baltic Beach Hotel & SPA”.

 

Skolu un bērnudārzu grupā visaugstāko punktu skaitu ieguva Vaivaru pamatskolas pirmsskolas izglītības grupa, bērnudārzs “Austras koks”, Jūrmalas Valsts ģimnāzija un Jūrmalas Mākslas skola.

 

Šoreiz atsevišķi tika vērtēts skatlogu un priekšlaukumu noformējums Jomas ielā, taču uzņēmēji nebija gana ieinteresēti un šajā grupā saņemti tikai divi pieteikumi. Par labāko tika atzīts “Alus krodziņa” noformējums.

 

Pateicība a/s “Fēnikss”, kas svētku noskaņās bija izrotājis visus savus veikalus. Īpaša pateicība – SIA “Jūrmalas gaisma” par ieguldījumu pilsētas svētku noformējuma veidošanā.