Nevalstisko organizāciju pārstāvjus aicina apgūt jaunas prasmes
Publicēts: piektdiena, 30.novembris, 2018
Kategorija: Sabiedrība

11. decembrī plkst.17.00 Jūrmalas centrālajā bibliotēkā Strēlnieku prospektā 30 notiks seminārs, kuru vadīs Rasma Pīpiķe, speciāliste ar lielu pieredzi darbā nevalstiskajā sektorā. Semināru aicināti apmeklēt Jūrmalas biedrību un nodibinājumu pārstāvji, kā arī individuāli aktīvisti.

Pirmajā seminārā tika attīstītas sevis mobilizēšanas un efektivitātes iemaņas, iegūstot pārliecību par to, ka viss ir iespējams – nevis kā sapnis, kas vienkārši notiks, bet gan kā kontrolēts un vadīts process. Otrajā seminārā tika attīstīta izpratne par komandas veidošanas pamatprincipiem un likumsakarībām komandas kopdarba procesos. Trešajā seminārā tika apgūta projektu sagatavošana, apgūstot teorētiskas zināšanas, projektu sagatavošanas principus un iemaņas.

 

Savukārt ceturtajā, noslēdzošajā seminārā, kas notiks 11.decembrī, tiks attīstītas ideju izstrādes un īstenošanas iemaņas un projektu sagatavošanas prasmes.

 

R.Pīpiķe ir iniciatīvas "RA.DU" aizsācēja, personīgās motivācijas un organizāciju attīstības speciāliste ar pieredzi praktiskajā lobēšanā un sabiedrības līdzdalības procesu organizēšanā.

 

Seminārus un konferenci organizē Sabiedrības integrācijas nodaļa sadarbībā ar Jūrmalas Sabiedrisko padomi.

 

Vairāk informācijas e-pastā darja.kulagina@jurmala.lv  vai pa tālr. 67806419.   

IESAKĀM APMEKLĒT
maijs 2019
PILSĒTAS KARTE