Telpu rekonstrukcijas laikā Bulduru iedzīvotājiem pasta pakalpojumus sniegs Majoru pasta nodaļa
Publicēts: trešdiena, 2.janvāris, 2019
Kategorija: Sabiedrība
Autors: Gundega Vārpa - Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja

Sakarā ar īpašnieka iepriekš neizziņotu rekonstrukcijas darbu sākšanu Latvijas Pasta nomātajās telpās Jūrmalā, Meža prospektā 36, Bulduru iedzīvotājiem pasta pakalpojumus no 2019.gada 31.janvāra nodrošinās Majoru pasta nodaļa, kam no šā datuma tiek pagarināts darbalaiks gan darbdienās, gan sestdienās un piesaistīti papildu darbinieki. 

image

Bulduru iedzīvotāji šajā periodā pasta pakalpojumus varēs saņemt arī tieši savā dzīvesvietā, iepriekš pa tālruni piesakot pastnieka vizīti. Līdz ar rekonstrukcijas darbu sākšanu ēkā, kurā atrodas Bulduru pasta nodaļa, šīs teritorijas iedzīvotājiem pasta pakalpojumus no 2019.gada 31.janvāra nodrošinās Majoru pasta nodaļa Strēlnieku prospektā 16, kam pagarināts darbalaiks un piesaistīti papildu darbinieki. Majoru pasta nodaļas darbalaiks no minētā datuma pagarināts par vienu stundu katru darbdienu un sestdienās: pirmdienās–piektdienās no plkst.8 līdz 20 un sestdienās no plkst.10 līdz 15.

 

Pasta pakalpojumus Bulduru iedzīvotājiem iespējams saņemt arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina pastkaršu un vēstuļu nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, sūtījumu piegādes pieteikšanu mājās, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas kontā u.c.

 

Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, Bulduru iedzīvotāji sūtījuma saņemšanu savā dzīvesvietā var pieteikt dienu iepriekš, zvanot pa tālruni 25701964 vai 67762430. Zvanot pa norādītajiem tālruņa numuriem, Bulduru teritorijas klienti savā dzīvesvietā var pieteikt arī citus pasta pakalpojumus.

 

Bulduru pasta nodaļa atsāks darbu līdzšinējās telpās pēc ēkas rekonstrukcijas darbu beigām, kas patlaban nav konkretizēti no ēkas īpašnieka puses, vai arī jaunās telpās, ja minētajā teritorijā būs pieejamas brīvas komercplatības, kas atbildīs pasta nodaļas darba nodrošināšanai.

 

Bulduru pasta nodaļas klienti par izmaiņām pasta pakalpojumu nodrošināšanā un iespējām to saņemšanā tiks informēti ar paziņojumiem savās pastkastītēs.

Jaunākās ziņas
IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2019
PILSĒTAS KARTE