Aicina apmeklēt Sabiedriskās padomes sēdi
Publicēts: ceturtdiena, 7.februāris, 2019
Kategorija: Sabiedrība

2019. gads Jūrmalas nevalstiskajām organizācijām – biedrībām un nodibinājumiem – ir sācies ar aktīvu darbu. 12.februārī plkst.17.00 NVO pārstāvji tiksies Sabiedriskās padomes sēdē Jūrmalas pilsētas domē, lai apspriestu aktuālus jautājumus un tālāko pilsoniskās sabiedrības attīstību Jūrmalas pilsētā.

image

Attēlā: NVO starppilsētu konferences dalībnieki Jūrmalas Centrālajā bibliotēkā. 

 

Aizvadītā gada noslēgumā Jūrmala organizēja četrus praktiskus seminārus NVO pārstāvjiem, kuros dalībnieki attīstīja izpratni par komandas veidošanas pamatprincipiem un apguva ideju izstrādes un īstenošanas iemaņas veiksmīgai projektu sagatavošanai, savukārt decembrī Jūrmalas Centrālajā bibliotēkā norisinājās starppilsētu NVO konference un tika atklāta izstāde, kurā nevalstiskās organizācijas iepazīstināja iedzīvotājus un pilsētas viesus ar Jūrmalas NVO darbības mērķiem. Dalībnieki izteica vēlmi attīstīt ideju par šādiem pasākumiem semināros, kuri arī 2019. gadā tiks organizēti ar Jūrmalas pašvaldības atbalstu.

 

Ar jautājumiem un priekšlikumiem par tālāko NVO semināru organizēšanu un aktuāliem jautājumiem, kas būtu apskatāmi semināros, interesentus aicinām vērsties Sabiedrības integrācijas nodaļā Nometņu ielā 2a, 115. kabinetā, vai pa tālruni 67806419.

 

Jūrmalas iedzīvotāji ir aicināti apmeklēt Sabiedriskās padomes sēdi 12. februārī plkst. 17.00 Jūrmalas pilsētas domē, lai apspriestu aktuālus jautājumus un tālāko pilsoniskās sabiedrības attīstību Jūrmalas pilsētā.

IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2019
PILSĒTAS KARTE