Būtiski satiksmes ierobežojumi Dubultos-Majoros!
Publicēts: pirmdiena, 18.marts, 2019
Kategorija: Sabiedrība

Uzsākta siltumtrašu rekonstrukcija, kuras laikā Z.Meierovica prospektā un Pilsoņu ielā uz darbu veikšanas laiku ierobežota autotransporta kustība. 

image

Darbu veikšanas laikā Z.Meierovica prospektā slēgta brauktuve Rīgas virzienā, transporta kustību organizējot pa pretējā virziena brauktuvi, atvēlot vienu joslu katram virzienam, kā arī tiks slēgtas automašīnu stāvvietas pie pilsētas domes. Plānotais šī posma rekonstrukcijas pabeigšanas termiņš ir 30.jūnijs, bet satiksme pilnā apmērā varētu tikt atjaunota pēc 31.maija.

 

Projektā “Siltumapgādes pārvades un sadales sistēmas efektivitātes paaugstināšana Jūrmalā” kā pirmos rekonstruēs siltumtrašu posmus Z. Meierovica prospektā, Rīgas virzienā no Dubultu stacijas līdz Jūrmalas pilsētas domei, un  Pilsoņu ielā, no Jūras ielas līdz Jomas ielai 58, šķērsojot Jomas ielu.

 

Realizējot projektu, trīs kārtās tiks rekonstruēti 12 centralizētās siltumapgādes tīklu posmi dažādās pilsētas vietās, kopumā vairāk nekā 8 km garumā. Visu posmu rekonstrukcijas darbus plānots pabeigt līdz 2020. gada jūnijam. Projekta kopējās izmaksas ir 5,63 miljoni eiro, no kuriem 40 % ir Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansējums. Siltumtrašu rekonstrukcijas darbu mērķis ir samazināt siltuma zudumus trasēs, kas saskaņā ar aprēķiniem ik gadu ļaus ietaupīt aptuveni 447 tūkstošu eiro.

 

SIA Jūrmalas siltums aicina iedzīvotājus savlaicīgi plānot savus braukšanas maršrutus un sekot līdzi informācijai uzņēmuma (www.jurmalassiltums.lv) un pilsētas domes mājaslapā, kā arī norādēm darbu izpildes vietās.

 

Turpinās ūdensvada pārbūve

Līdz 14. aprīlim SIA „Jūrmalas ūdens” veiks ūdensvada pārbūvi Dubultu prospektā posmā no Slokas ielas līdz Kļavu ielai. Līdz ar to šajā laika posmā ieviesti satiksmes ierobežojumi un organizācijas izmaiņas. Dubultu prospektā posmā no Slokas ielas līdz Kļavu ielai slēgta satiksmes plūsma pa vienu no braukšanas joslām, kā arī aizliegta auto stāvēšana.

 

Satiksmes sastrēguma stundās (vakarā pēc darba) iesakām iespēju robežās izmantot apvedceļu pa Slokas ielu (nogriežoties gar Dubultu poliklīniku) vai Jūrmalas apvedceļu.

 

Ūdensvada rekonstrukcijas darbi tika veikti pirms plānotajiem Dubultu transporta mezgla (virzienā no Rīgas uz Kauguriem) pārbūves darbiem. Transporta mezgla pārbūvi plānots paveikt divu mēnešu laikā pēc ūdensvada pārbūves darbiem.

IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2020
PILSĒTAS KARTE