BK “Jūrmala” uzsāk jauno sezonu
Publicēts: ceturtdiena, 11.oktobris, 2018
Kategorija: Sports
Autors: Jānis Voins - “BK Jūrmala”

13. oktobrī Jūrmalas Valsts ģimnāzijas zālē notiks jaunās basketbola sezonas pirmā BK “Jūrmala” mājas spēle.

image

No iepriekšējā gada sastāva šajā sezonā startēs uzbrucējs Uģis Pinete, kurš pilda komandas kapteiņa funkcijas, Kristaps Pļavnieks un Edgars Jeromanovs, kurš ir arī komandas prezidents. Komandā atgriezušies Jūrmalas skatītājiem labi zināmie Kristaps Mediss, Endrū Šmits un Iļja Gromovs. Šajā sezonā BK “Jūrmala” piedalīsies “Olybet” Latvijas – Igaunijas basketbola līgā, kas nozīmē, ka Jūrmalā spēles aizvadīs visi Igaunijas klubi, ieskaitot Tallinas “Kalev”.

 

Arī šogad klubs ir pagarinājis līgumu ar treneri Mārtiņu Gulbi, kurš komandu trenēja arī aizvadītajā sezonā. “Izaicinā- jumi ir tie, kas dzīvē dzen uz priekšu. Līdz ar to man nav jāmeklē motivācija, paliekot pie “Jūrmalas”, jo šeit cilvēki atdod visu, lai sasniegtu izvirzītos mēr- ķus,” sacīja M. Gulbis. Kluba mērķi un uzdevumi paliek nemainīgi – attīstīt spē- lētāju individuālo meistarību, kas ļautu spēlēt augstākā līmenī, strādāt pie tā, lai Jūrmalas basketbola kluba mājvieta vienmēr būtu skatītāju pārpildīta, un, protams, cīnīties par uzvaru katrā spēlē. Par BK “Jūrmala” galvenā trenera asistentu apstiprināts Kristaps Zeids, kurš aizvadītajā sezonā vadīja “Valga/Valka” komandu. 

 

Komandas sastāvs 2018./2019. gada sezonā: Iļja Gromovs, Kārlis Pauls Lasmanis, Oskars Jakubs Hlebovickis, Edgars Jeromanovs, Kristaps Mediss, Dāvis Klegeris, Uģis Pinete, Dzianis Vikentsyeu, Endrū Dāvids Šmits, Mantas Jucikas un Kristaps Pļavnieks. Galvenais treneris Mārtiņš Gulbis, treneris Kristaps Zeids, menedžeris Nils Lauls, ārsts Kristaps Rakštelis, fiziskās sagatavotības treneris Dinārs Zāģeris, ģenerālmenedžeris Jānis Voins, kluba prezidents Edgars Jeromanovs

IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2019
PILSĒTAS KARTE