Jūrmalā norisināsies Pasaules kausa posms ielu vingrošanā
Publicēts: ceturtdiena, 13.jūnijs, 2019
Kategorija: Sports
Autors: Māris Šlēziņš - Pasaules Ielu vingrošanas federācija

15. jūnijā plkst. 14.00 Majoru pludmalē notiks Pasaules kausa posms ielu vingrošanā. Pasākums pulcēs 25 labākos ielu vingrotājus no 11 valstīm. Sacensības Jūrmalā ir viens no 18 Pasaules kausa posmiem, kas šogad norisināsies visos kontinentos.

image
Attēla autors: Ēriks Biters

Katra posma uzvarētājs kvalificēsies finālsacensībām, kas notiks gada beigās Honkongā. Katram no Pasaules kausa posmiem notiek sīva atlase – maksimālais dalībnieku skaits katrā posmā ir 25 atlēti un tikai uzvarētājs kvalificējas Pasaules kausa finālam Honkongā. 15. jūnijā plkst. 11.00 norisināsies arī Latvijas čempionāts ielu vingrošanā, kurā tiks noskaidroti labākie Latvijas ielu vingrotāji spēka kategorijā sievietēm, junioriem, juniorēm un vīriešiem.

 

Latviju Pasaules kausa posmā Jūrmalā kopā pārstāvēs pieci dalībnieki, un divi no viņiem – Daniels Laizāns un Pauls Jemeļjānovs – jau ir kvalificējušies Pasaules kausam ar iepriekšējiem sasniegumiem. Papildu trīs dalībnieki no Latvijas tiks noskaidroti īsās kvalifikācijas sacensībās Latvijas čempionāta ietvaros, kas notiks 15. jūnija pirmajā dienas pusē turpat Majoru pludmalē. Vēl Jūrmalas posmā startēs labākie ielu vingrotāji no Kanādas, Dānijas, Izraēlas, Somijas, Norvēģijas, Čehijas, Zviedrijas, Krievijas, Baltkrievijas, Lietuvas un Igaunijas.

 

Pasākuma apmeklētāji varēs atbalstīt savus favorītus, piedaloties skatītāju simpātijas balvas noteikšanā. Skatītāju balvu iegūs tas sportists, kurš saņems visvairāk balsu. Pēc iepriekšējās pieredzes parasti šo balvu saņem tie dalībnieki, kuri paralēli spēcīgu ielu vingrošanas elementu izpildei neaizmirst arī par publikas izklaidēšanu.

 

Pasaules kausa posma norises laikā apmeklētāji varēs piedalīties dažādos konkursos, baudīt populāru Latvijas dīdžeju uzstāšanos un citu mākslinieku priekšnesumus.

IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2020
PILSĒTAS KARTE