20.–22. jūnijā Valmierā notika Latvijas čempionāts peldēšanā 25 metru baseinā. Gada nozīmīgākajās valsts sacensībās, kurās piedalījās vairāk nekā 300 sportisti, savu varējumu veiksmīgi rādīja arī Jūrmalas Sporta skolas peldētāji.

image

Attēlā: Jūrmalas meiteņu komanda –

Arina Baikova,  Sofija Viktorija Krasauska, Sofija Barone, Jelizaveta Savčenko.

Arina Baikova izcīnīja 5 zelta medaļas individuālajās distancēs – 800 m brīvajā stilā, 50 m peldējumā uz muguras,100 m peldējumā uz muguras, 200 m peldējumā uz muguras, 400 m kompleksajā peldējumā; un 2 bronzas medaļas kopā ar komandu. Treneri Tatjana un Aleksejs Ļeonovi.

Sofija Barone izcīnīja 4 medaļas: divas individuālajās distancēs – bronzas medaļu 100m kompleksajā peldējumā, sudraba medaļu 200 m kompleksajā peldējumā; un divas medaļas ar komandu. Treneris Aleksejs Ļeonovs.

Sofija Viktorija Krasauska izcīnīja sudraba medaļu 200 m tauriņstila peldējumā un divas bronzas medaļas ar komandu. Treneris Aleksejs Ļeonovs.

Jūrmalas meiteņu komanda – Arina Baikova, Sofija Barone, Sofija Viktorija Krasauska, Jelizaveta Savčenko – izcīnīja bronzu 4x100 m kompleksajā stafetes peldējumā.

Jūrmalas jauktā komanda– Arina Baikova, Sofija Barone, Vadims Trojanovs, Reinis Eduards Paulis – izcīnīja bronzu 4x100 m kompleksajā stafetes peldējumā.