Peldētāji izcīna godalgas valsts čempionātā
Publicēts: ceturtdiena, 27.jūnijs, 2019
Kategorija: Sports

20.–22. jūnijā Valmierā notika Latvijas čempionāts peldēšanā 25 metru baseinā. Gada nozīmīgākajās valsts sacensībās, kurās piedalījās vairāk nekā 300 sportisti, savu varējumu veiksmīgi rādīja arī Jūrmalas Sporta skolas peldētāji.

image

Attēlā: Jūrmalas meiteņu komanda –

Arina Baikova,  Sofija Viktorija Krasauska, Sofija Barone, Jelizaveta Savčenko.

Arina Baikova izcīnīja 5 zelta medaļas individuālajās distancēs – 800 m brīvajā stilā, 50 m peldējumā uz muguras,100 m peldējumā uz muguras, 200 m peldējumā uz muguras, 400 m kompleksajā peldējumā; un 2 bronzas medaļas kopā ar komandu. Treneri Tatjana un Aleksejs Ļeonovi.

Sofija Barone izcīnīja 4 medaļas: divas individuālajās distancēs – bronzas medaļu 100m kompleksajā peldējumā, sudraba medaļu 200 m kompleksajā peldējumā; un divas medaļas ar komandu. Treneris Aleksejs Ļeonovs.

Sofija Viktorija Krasauska izcīnīja sudraba medaļu 200 m tauriņstila peldējumā un divas bronzas medaļas ar komandu. Treneris Aleksejs Ļeonovs.

Jūrmalas meiteņu komanda – Arina Baikova, Sofija Barone, Sofija Viktorija Krasauska, Jelizaveta Savčenko – izcīnīja bronzu 4x100 m kompleksajā stafetes peldējumā.

Jūrmalas jauktā komanda– Arina Baikova, Sofija Barone, Vadims Trojanovs, Reinis Eduards Paulis – izcīnīja bronzu 4x100 m kompleksajā stafetes peldējumā.