Jaunumi
image
Jūrmalas atklātais čempionāts basketbolā

4. un 5. jūlijā Jūrmalas Valsts ģimnāzijas zālē norisinājās Jūrmalas atklātā basketbola čempionāta pusfinālu un fināla izslēgšanas turnīra spēles, kurās cīņu par čempiona titulu turpināja četras labākās turnīra komandas.

otrdiena, 7.jūlijs, 2020
image
Aicina jauniešus piedalīties “Pludmales volejbola turnīrā”

Jūrmalas jaunieši aicina piedalīties pludmales volejbola turnīrā, kas notiks 25.jūlijā Jūrmalas pludmales centrā (posmā starp Majoriem un Dubultiem). Interesenti vecumā no 16 līdz 30 gadiem aicināti pieteikties, veidojot divu cilvēku komandas. 

otrdiena, 7.jūlijs, 2020
image
Notiks regate “Jūrmalas kauss”

No 10. līdz 12. jūlijam Rīgas jūras līcī, maršrutā Lielupe–Engure–Lielupe, norisināsies regate “Jūrmalas kauss 2020”.  

piektdiena, 3.jūlijs, 2020
image
Futbolisti sezonu atsāk ar panākumiem

Pēc ilgāka pārtraukuma sacensības aizvadījuši Jūrmalas Sporta skolas futbolisti.

ceturtdiena, 2.jūlijs, 2020
image
Latvijā pirmā TCR klases automašīna pašmāju ātrākā pilota - jūrmalnieka rokās

Aizvadītās nedēļas nogalē, Pērnavas “Auto24Ring” sacīkšu trasē viens no Latvijas ātrākajiem sacīkšu auto pilotiem, Valters Zviedris, piedalījās Latvijā pirmās TCR klases sacīkšu automašīnas – Audi TCR LMS – testos.

trešdiena, 1.jūlijs, 2020
image
Līvija Muša saņem Latvijas Vieglatlētikas savienības apbalvojumu

18. jūnijā Latvijas Vieglatlētikas savienības ikgadējā kongresa laikā apbalvojumu par ieguldījumu vieglatlētikas attīstībā, pilnveidošanā un sporta dzīves organizēšanā Jūrmalā saņēma jūrmalniece Līvija Muša.

ceturtdiena, 2.jūlijs, 2020
image
Video: Ātrumlaivu pilots Lijcs ar aizvērtām acīm izjauc dzinēju

Jūrmalnieks, Latvijas ūdens motorsportists Ņikita Lijcs, kurš startē pasaules čempionāta "Formula 4" (F-4) klasē, izaicinājis sevi "aklajā" dzinēja izjaukšanas pārbaudījumā.

trešdiena, 1.jūlijs, 2020
image
Majoros notiks Latvijas pludmales volejbola čempionāta otrais posms

No 17. līdz 19. jūlijam Jūrmalas pludmales centrā notiks otrais Latvijas čempionāta pludmales volejbolā “Ergo open  2020” posms, kurā piedalīsies Latvijas labākie pludmales volejbola vīriešu un sieviešu pāri, Tīna Laura Graudiņa un Anastasija Kravčenoka, gan Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs, gan Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs, kā arī kaimiņvalstu spēlētāji no Igaunijas un Lietuvas.

pirmdiena, 29.jūnijs, 2020
image
Desmitie Jūrmalas skriešanas svētki izziņo norises laiku un atver reģistrāciju

Šogad jau 10. reizi notiks Jūrmalas skriešanas svētki, kas norisināsies 27. septembrī. Pieaugušajiem un bērniem būs iespēja sacensties vairākās skriešanas un nūjošanas distancēs, kā arī piedalīties virknē izklaidējošu pasākumu. Jūrmalniekiem dalība pasākumā būs bez maksas, taču visi interesenti jau laikus aicināti reģistrēties mājaslapā maratoni.lv.

 

 

image
Aicina jauniešus uz bezmaksas treniņiem pludmales volejbolā

Bērni un jaunieši vecumā no 9 līdz 18 gadiem tiek aicināti pieteikties bezmaksas treniņiem pludmales volejbolā. Pirmās nodarbības jau 10. jūnijā Jūrmalas pludmale centrā. 

pirmdiena, 8.jūnijs, 2020
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2020
PILSĒTAS KARTE